Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

27.06.2026r.Za nami kolejny rok pełen nauki, wyzwań, sukcesów i wspólnie spędzonych chwil. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za zaangażowanie, życzliwość i codzienną pracę, dzięki którym nasza szkolna społeczność może się rozwijać. Dzisiejsze zakończenie roku szkolnego miało jednak wyjątkowy charakter. Było także czasem wzruszających pożegnań. Po 20 latach pełnienia funkcji Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego z naszą szkołą żegna się Pan Krzysztof Zajda. Dziękujemy za lata oddanej pracy, odpowiedzialnego kierowania szkołą, troskę o jej rozwój oraz stworzenie miejsca, z którym utożsamiają się kolejne pokolenia uczniów i nauczycieli. Życzymy dużo zdrowia, spokoju oraz wielu powodów do satysfakcji z osiągnięć, które pozostaną trwałą częścią historii naszej szkoły. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy również do Pani Barbary Szałabskiej, która po ponad 4O @latach pracy kończy swoją zawodową drogę w II LO. Dziękujemy za serce, pasję, profesjonalizm i ogromny wkład w wychowanie oraz edukację młodzieży. Niech rozpoczynający się nowy etap życia przyniesie wiele radości, spełnienia i czasu na realizację marzeń. Dziękujemy także księdzu Marcinowi Cyburtowi, który przez ostatnie trzy lata uczył religii w naszej szkole. Dziękujemy za życzliwość, obecność i wspólne budowanie szkolnej wspólnoty. Życzymy powodzenia w dalszej posłudze i realizacji kolejnych wyzwań. Wszystkim życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych odpoczynku wakacji. Do zobaczenia we wrześniu! Po więcej zdjęć zajrzyj na FACEBOOKa