V wirtualne regaty żeglarskie

V Wirtualne regaty o puchar Starosty Powiatu Pabianickiego

W sobotę 10 maja o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pabianicach odbędą się wirtualne regaty o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego na symulatorze żeglarskim - Virtual Skipper 5. (Do pobrania np. z...) lub lokalnego serwera II LO.

Wirtualne regaty odbędą się jako impreza towarzysząca obchodom DNI POWIATU. Regulamin regat. Zobacz plakat informacyjny.

Od czterech lat nasza szkoła zdobywała czołowe miejsca drużynowo oraz indywidualnie. A jak będzie w tym roku?

Może to zależeć od Ciebie. Lubisz gry komputerowe, interesujesz się żeglarstwem Chętni mogą się zgłaszać do 28 kwietnia 2014 do n-la informatyki. W przypadku wielu chętnych eliminacje szkolne (30 kwietnia-środa) wyłonią 3 osobową drużynę.

Zawodnicy podzieleni zostaną na trzy 3 - osobowe grupy, które rozegrają po 2 wyścigi. Kwalifikacje do finału będą dawały dwa pierwsze miejsca w danej grupie. W finale spotka się 6 najlepszych zawodników, którzy rozegrają między sobą trzy wyścigi.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o żeglarstwie lub zdobyć uprawnienia żeglarskie, zgłoś się na kurs żeglarski. Dodatkowe informacje na stronie Pabianickiego Klubu Żeglarskiego

Zobacz zdjęcia w naszej galerii!