Spektakl - "Na pełnym morzu"
23.06.2026r. W dniu 18.VI.2026r. Koło teatralne pod opieką Przemysław Pałosza przedstawiło spektakl pt. "Na pełnym morzu" oraz koncert w Środowiskowym Domu Samopomocy przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami (ul.Cicha 43). Po występie odbyła się bardzo ciekawa i inspirująca rozmowa z widzami. Wspólne działania na rzecz Osób niepełnosprawnych oraz pokonywanie barier w ich postrzeganiu są dla nas ogromnym zaszczytem i znakomitym doświadczeniem empatii.
Po więcej zdjęć zajrzyj na FACEBOOKa




