Ostatki 2018

13 lutego 2018r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Pabianicach  Samorząd Uczniowski pod okiem Pani Prof. Anety Madalińskiej i Pani Prof. Barbary Szałabskiej  zorganizował imprezę ostatkową wzbogaconą o  liczne konkursy.

W konkursie na najciekawszy strój zwyciężył Piotr Florczuk,  na podium stanęli także Szymon Owczarek i Hubert Czajkowski. Natomiast w kategorii grupowej zwyciężyła klasa 1g przebrana za Japończyków, drugie miejsce zajęli plażowicze, czyli 2m, a na trzecim miejscu znalazły się diabły z klasy 3b. Przed trudnym wyborem, ponieważ uczniowie wykazali się dużą inwencją, stanęło jury w składzie: Pan Dyrektor Krzysztof Zajda, Pani Profesor Małgorzata Szarwak, Pan Profesor Paweł Samulkiewicz, Wiktor Biernacki, Aleksandra Rokuszewska oraz Kacper Ozimek.  Nad całością czuwali Krzysztof Pluta oraz Piotr Szymczak, a o nagłośnienie zadbały Patrycja Limiera oraz Justyna Nicińska. Największe brawa zebrał występ słynnego Sławomira i Królowej Nocy przygotowany przez Dyrekcję oraz Grono Pedagogiczne II LO.

Zapraszamy do obejrzenia galerii