Kolędy w wykonaniu uczniów II LO

NAGRALIŚMY PŁYTĘ Z KOLĘDAMI.

Uczniowie i absolwenci II LO im. Królowej Jadwigi w Pabianicach nagrali płytę z kolędami i pastorałkami. Płyta zawiera 8 kolęd, życzenia i fragment Ewangelii według św. Łukasza o narodzeniu Chrystusa. Wśród wykonawców znaleźli się byli uczniowie liceum: Katarzyna Wawszczak ( studentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ), Lidia Tomaszewska ( studentka UŁ ), Kamil Streit Wlaźlak ( student PŁ ), Wojciech Otomański ( student PŁ ) oraz obecni uczniowie naszej szkoły: Edyta Mrozowska, Justyna Kosterna, Julita Becht, Edyta Dregier, Karolina Górniak, Weronika Jurga, Karolina Kiełbik, Monika Mendak, Ewelina Stachurska, Joanna Kozdrój i Wojciech Krysiak.

Sponsorem płyty jest pabianicka firma PAMSO S.A., która rozprowadza ją od 20 grudnia b.r.  w swoich sklepach i stoiskach w Pabianicach i Łodzi. Płytę otrzymali również w prezencie świątecznym, uczniowie klas trzecich gimnazjów w Pabianicach, Dobroniu i Piątkowisku. Płyta trafiła także m.in. do Arcybiskupa Łódzkiego ks. prof. dr hab. Marka Jędraszewskiego, Biskupa Diecezji Warszawskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego ks. Jana Cieślara, Wojewody Łódzkiej p. Jolanty Chełmińskiej oraz do dyrektora Teatru Wielkiego w Łodzi.

Nagrań dokonano w pabianickim studio „Gramy Muzy”, którego właścicielem jest p. Marek Smuga.

Projekt został zrealizowany pod nadzorem naszych nauczycieli: p. Dariusza Wypycha i ks. Damiana Wyżkiewicza CM.

Zdjęcia z sesji nagraniowej

Masz ochotę posłuchać?