IV Wirtualne regaty o puchar Starosty Powiatu Pabianickiego

W sobotę 11 maja o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pabianicach odbędą się wirtualne regaty o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego na symulatorze żeglarskim - Virtual Skipper 5. (Do pobrania np. z...)

Wirtualne regaty odbędą się jako impreza towarzysząca obchodom DNI POWIATU. Regulamin regat.

Od dwóch lat nasza szkoła zdobywała puchar i I miejsce drużynowo oraz indywidualnie. A jak będzie w tym roku?

Może to zależeć od Ciebie. Lubisz gry komputerowe, interesujesz się żeglarstwem Chętni mogą się zgłaszać do 29 kwietnia 2013 do n-la informatyki. W przypadku wielu chętnych eliminacje szkolne (6 maja-poniedziałek) wyłonią 3 osobową drużynę.

Zawodnicy podzieleni zostaną na trzy 3 - osobowe grupy, które rozegrają po 2 wyścigi. Kwalifikacje do finału będą dawały dwa pierwsze miejsca w danej grupie. W finale spotka się 6 najlepszych zawodników, którzy rozegrają między sobą trzy wyścigi.

Zobacz zdjęcia w naszej galerii!