II LO najlepsze w koszykówce

W zawodach, które odbyły się od 26 lutego do 2 marca 2015r. w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach udział wzięły następujące szkoły: Zespół Szkół nr 1, 2, 3 z Pabianic, I i II Liceum Ogólnokształcące z Pabianic, Zespół Szkół CKR z Widzewa.

Zespoły grały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym".

I miejsce zajęło II LO.

Najlepszym zawodnikiem został wybrany Krystian Łągiewczyk z II Liceum Ogólnokształcącego.

Zespół z II LO pod opieką Małgorzaty Kaszy i Adama Jurgi grał w składzie: Bartosz Gorczycki, Maciej Lewandowski, Krystian Łągiewczyk, Michał Olkusz, Szymon Pawlak, Przemysław Poreda, Wiktor Wilk, Juliusz Knop, Tomasz Rogoziński, Filip Ludwisiak.

Do zawodów rejonowych awansowała drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego z Pabianic.

W zawodach, które odbyły się 3 i 4 marca 2015r. w Powiatowej Hali Sportowej

w Pabianicach udział wzięły następujące szkoły: Zespół Szkół nr 2, Zespół Szkół nr 3, I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół CKR w Widzewie.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym".

I miejsce zajęło II LO.

Najlepszą zawodniczką została wybrana Anna Krakowska z II Liceum Ogólnokształcącego w Pabianicach. Drużyna II LO z Pabianic pod opieką Barbary Szałabskiej i Małgorzaty Kaszy grała w składzie: Anna Krakowska, Sandra Romanowska, Marta Świderska, Marta Jach, Katarzyna Nowak, Julia Baranowska, Julita Małycha, Natalia Krawczuk, Ewa Trelińska, Dominika Rubiak.