Finalistka IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

Julia Dyba, uczennica klasy 2 humanistycznej, odniosła olbrzymi sukces - została finalistką IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej, która odbyła się na Uniwersytecie w Białymstoku. Wejście do grona finalistów dało Julii prawo do indeksów na kilka uczelni wyższych w Polsce.

Julia nie mając matury, posiada już indeksy na niektóre kierunki studiów następujących uczelni: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Białostocki, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Politechnika Lubelska, Politechnika Koszalińska, Akademia Pomorska w Słupsku. Nauczycielem Julii jest p. Dariusz Wypych. Julii gratulujemy.